Arbana bën të papriturën në raportin me Ledionin dhe Sarën

By

Trashëgimtarja e “Top Media”, Sara Hoxha, pak javë më parë u martua me moderatorin e njohur Ledion Liço.

Sara ka publikuar sot për herë të parë në rrjetin social “Instagram” një nga fotot e shkëputura nga dasma, ku çifti duken shumë elegantë të veshur si nuse dhe dhëndër.

Një puthje e shkëmbyer me bashkëshortin e saj ka nxitur komentet e shumë ndjekëve, por ai që bie më shumë në sy është komenti i moderatores Arbana Osmani.

Prej kohësh Arbana nuk shoqërohet më me Ledionin dhe duhet të ketë një arsye të fortë për këtë krisje të marrëdhënies së tyre, pasi ajo nuk ka qenë e pranishme as në dasmën e Sarës dhe Ledionit.

“Sooo beautiful”, shkruan Arbana në komentin e saj, duke e shoqëruar edhe me dy zemra.

Mos vallë kjo është shenjë pajtimi mes tyre?

Artikuj të ngjashëm