Aktorja e njohur kapet “me presh në duar”, i zbulohet i dashuri!

By

Aktorja e njohur ka nisur një lidhje të re dashurie dhe mediat i ranë pas se kush është djali fatlum.

Jennifer Lawrence dhe i dashuri i saj Cooke Maroney, janë fotografuar së bashku të mërkurën, gjatë një shëtitjeje në Paris të Francës

27 vjeçarja, fituese e çmimit Oscar dhe drejtori i galerisë së arteve, janë fotografuar duke shëtitur dorë për dore dhe pas spekulimeve për një romancë në mes tyre, tashmë lidhja e dashurisë u konfirmua edhe me prova.

Nëse s’e keni ditur, mediat ndërkombëtare raportuan për Jennifer dhe Cooke, që në fillim të muajit qershor. /Prive.al

jennifer lawrence cooke maroney paris 014126214

jennifer lawrence cooke maroney paris 014126214

 

Artikuj të ngjashëm