Afrona zbulon vendet të cilat do t’i vizitojë me Bleron (FOTO)

By

Afrona dhe Blero këtë vit do të martohen.

Pas shumë vitesh në lidhje dhe fejesë, çifti këtë
vit do të kurorëzohet me një dasmë madhështore.

Para kësaj, Afrona javë më parë zbuloi se ‘festën
e beqarisë’ do ta kalojë me shoqet në Greqi ndërkaq Blero akoma nuk ka zbuluar
asgjë.

Mirëpo, të dy kanë në plan t’i vizitojnë shumë
vende të mëdha.

Ka qenë Afrona ajo e cila e ka bërë publike
listën e vendeve tashmë të vizituara dhe ato akoma jo.

Më poshtë e keni instastoryn e Afronës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm