25 pyetje me Prive – intervistat më epike të këtij sezoni! (VIDEO)

By

Në kuadër të emisionit Prive në Klan Kosova, tash e sa kohë keni mundur të ndiqni intervista ekskluzive në rubrikën “25 Pyetje me Prive”.

Të famshmit shqiptarë kanë dhënë përgjigjet e tyre në pyetjet e parashtruara nga gazetarët Vlorijan Halili e Artan Telaku, duke rrëfyer gjëra shumë interesante na jeta e tyre.

Meqë është vera dhe secili kemi nevojë për pak argëtim derisa presim që kjo vapë të kalojë, Prive.al ua sjellë edhe njëherë disa nga intervistat më epike të 25-së pyetjeve të cilat mund t’i gjeni më poshtë:

GJIKO

MC Kresha

Besim Dina

Engjellusha Salihu

MEDA

Adrola Dushi

Robert Berisha

Artikuj të ngjashëm