21 vjeçarja më e pasur në botë feston ditëlindjen, motrat mblidhen te Kylie Jenner

By

Është ditëlindja e motrës së tyre më të vogël, e cila po bëhet 21 vjeçare.

Motrat Kardashian dhe Kendall Jenner, ishin mbledhur për festën e Kyliet e cila tani zyrtarisht është edhe 21 vjeçarja më e pasur në botë.

E përderisa motra e saj e vogël e kishte ditëlindjen Kim Kardashian u sigurua që vëmendjen ta kishte për vete kur arriti tek restoranti ku do bëhej festa. Ajo kishte veshur një fustan ngjyrë rozë që e nxirrte në pah figurën e saj fenomenale prej ore rëre.

Perfect in pink: The reality star, 37, turned heads as she strutted her stuff in an eye-popping plunging pink mini-dress, which accentuated both her recently slimmed-down form and her famous derriere in all its gloryBling! The Kardashian accessorized with her $4.5 million, 20-carat diamond wedding ring

Ndërsa Kylie u shfaq si bionde platinium, e veshur në një fustan ngjyrë rozë në të cilin dukej e mahnitshme.

Duke qenë se u bë nënë në muajin shkurt, ajo sigurisht po e shijonte këtë mbrëmje feste  me familjen e saj, pasi s’është parë të dilte aq shumë nëpër festa.

Head turner! The beauty products baron looked like quite the stunner in her exceedingly flattering magenta frock

Fashion forward! The wrap-style garment featured a plunging neckline that showed off her ample assets, while an abdominal cutout provided a peek at her amazingly toned tummy

 

Artikuj të ngjashëm